تفلون مایع کیان فیکس

تفلون امروزه یکی از پرکاربردترین ابراز ها برای اتصال لوله و اتصالات است که در گذشته از ان استفاده میشد ولی امروزه با امدن تفلون های مایع که کار را برای اجرا کار اسان تر میکند دیگر کمتر از نوار تفلون استفاده میشود زیرا هم به صرفه هم کار امد تر و هم مقاوم تر است . مواد تشکیل دهنده تفلون مایع از p.t.f.e است .تفلون مایع در برابرسرما گرما مقاومت دارد و اب بندی کامل را انجام میدهد. تفلون مایه در یک نگاه:وزن ماده ای ک روی رزوه قرار میگیره 20الی25صدم گرم می باشد این محصول در دو نوع بستع بندی 60-25گرمی ارزه میشود. تحمل فشار بسیار بالای این ماده باعث شده حتی در فشار های بالا امکان نشتی وجود نداشته باشد و تا 15بار تحمل فشار دارد لازم به ذکر است فشار در سیستم اب کتر از1بار الی 2/5بار است. تحمل دمای بسیار پایین و بالا یک از ویژگی های ان است یکی از ویژگی ها این است ک باعث میشود این محصول اصالت ایرانی خود را حفظ کند. زمان انقضا بسیار بالایی نصبت به بقیه محصولات مشابه دارد و تا سه سال ماندگاری دارد. برای هر نوع جنس از اتصالات کاربردی است .

ویژگی هایه تفلون مایع کیان فیکس

یکی از این ویژگی ها راحت یاز شدن ان است ک با فشار دست درب ان باز میشود و نیاز ب حرارت ندارد و مصرف را راحتر میکند. تفلون مایع کیان فیکس منطبق بر استاندارد های جهانی تولید شده و بدون بو و بدونن مواد شیمیایی مضر برای سیستم اب شرب و برای پوست می باشد و غلظت مناسب و چسبندگی بالای این ماده باعث میشود تا بدون چکه و ریزش موجب قرار گیری خوب داخل رزوه ها شود. حالت الاستسکی(کشسان)باعث می شود این ماده در دماهای بسیار بالای و پایین حالت شکننده نداشته باشد و در گرمترین و سردترین روزهای سال ودر مناطق سرد سیر و گرم سیر و حتی در اتصالات بیرون از مکان های مسقف حالت خود را حفظ کند.

روش استفاده:

توجه داشته باشید اگر شما ب رزوه ای تفلون مایع بزنید فقط یکبار استفاده کنید دیگر تا هر زمان ک خواستید میتواند از اتصالات تفلون دار برروی ان استفاده کنید حتی چند سال بعد.

برای استفاده از تفلون مایع کیان فیکس تفلون مایع را مقدار روی رزوه بریزید قیل از بستن اتصالات کمی منتظر می مانیم تا تفلون مایع کاملا ب روزه ها نفوذ کند بعد از ان اتصالات را به راحتی میتوانید استفادع کنید لازم ی ذکر است رزوه ها باید کاملا تمیز باشد.

لازم بذکر است مواد اولیه این محصول برگرفته از مواد المانی است و در کارخانه جات ایرانی و با استفاده از کارگران و مهندسین مجرب تولید سده تا محصول ایرانی و با کیفیتی را برای استفاده شما مشتریان گرامی روانه بازار کنند و برای حمایت از محصول ایرانی باکیفیت به شما پیشنهاد میکنیم م در صورت نیاز از این محصول استفاده کنید

فهرست
09128334186کلیک کنید