دریچه اب رو

دریچه منهول فاضلابی یکی از نیاز هایی است ک حتما در صنعت ساختمان سازی کانال های در یچه شرکت و کارخانه جات انبار و …… نبازمند ان هستیم.

کاربرد دریچه:کاربرد دریچه بسیار زیاد است یکی از پر اهمیت ترین کابرد ان مانع سقوط انسان با داخل گودال میشود و امروزه با توجه به شرایط زندگی به ان بسیار نیاز داریم چون سالانه جان بسیاری از هموطنان را ب همین دلیل ااز دست می دهیم.

کاربرد دیگر ان معمولا به دلیل نبود این دریچه ها و استفاده نکردن از ان به دلیل فکر اینکه متحمل هزینه کمتری شونهد بر روی چاه های فاضلاب را به وسیله سیمان و…..می پوشانند , این فکر درست نیس چون چاه به مرور زمان پر شده و ممکن است به دلیل گذر زمان ممکن است چاه ریزش یا مشکلات زیان باری به وجود بیاید و به دلیل یسته بودن درب چاه شما دیدی به داخل چاه ندارید با دربچه های اب رو شما به راحتی می توانید داخل چاه را مشاهده و از خطرات مالی و جانیی جلولگیری شود لازم به ذکر است بستن درب چاه خود یک هزینه و کندن و سوراخ کردن گودال هزینه دیگری در پی دارد پس خرید دریچه منهول اب رو بسیار به صرفه تر است و در صورت نیاز شما میتوانید دریچه را به راحتی باز کنید.

از مزایایه دیگر ان میتوان گفت انسان به راحتی می تواند به داخل چاه برود در صورت نیاز به تخلیه چاه تخلیه چاه به راحتی و به سهولت انجام می پذیرد.(دسترسی به داخل چاه را راحت تر می کند)

در گذشته از دریچه های چدنی اب رو در شهر رو معابر شهری استفاده می شد اما با گذشت زمان و پیشرفت دریچه ها از دریچه های ابرو نانو کامپوزیت با تحمل بار بیشتر و مقاومت بیشتر در برابر فشار را داراست و از قیمت پایین تری نیز برخودار است .

درب وردی های فاضلاب (دریچه های اب رو) معمولا از جنس های پلیمری (کوپلیمری) بتنی , نانو کامپوزیت و در ابعاد مختلف و در اشکال هندسی مختلف مطابق با نظر مشتری قابل تولید و سفارش است .

فروشگاه ابیاران صنعت در نظر دارد این نوع دریچه ها را با بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت در اختیار شما مشتریان گرامی قرار دهد در ضمن کارشناسان مجرب ما اماده کمک رسانی و راهنمایی به شما مشتریان عزیز در رابطه با در یچه ای اب رو و محل و جنس مورد استفاده ای که شما مشتری عزیز در نظر دارید هستند.

دریچه کوپلیمری دریچه ای با ظاهر زیبا کارایی بالا و با طرح و رنگ هایی مطابق با میل مشتری هتند این دریچه ها از لحاظ جا به جابب بسیار راحت و سبک هستند و تحمل وزن خوبی نیز برخوردارند و رنج قیمتی ان ها بسیار به صرفه است.

دریچه هایی نانو کامپوزیت دریچه ای با تحمل وزن بسیار بالا و ک در صوردت فشار بیشتر ینی 40تن بیشتر نیز دچار شکستگی نمیشود و مقاومت خوبی در برابر فشار دارد و از لحاظ قیمتی بسیار به صرفه است و می توانید به راحتی در محل استفاده کنید .

این نوع دریچه ها نسل جدید دریچه ها هستند و دو سال ضمانت سرقت دارند !

دریچه پلیمری (کوپلیمری)

فهرست
09128334186کلیک کنید