لوله پلی اتیلن کشاورزی سایز 50

استفاده از لوله پلی اتیلن در هدایت کود و سموم کشاورزی

خواص منحصر به فرد لوله پلی اتیلن 50 در مقایسه با سایر لوله ها سرعت رشد استفاده از این محصول در شبکه مسیریابی کود کشاورزی ( کود آلی و کود شیمیایی ) ، سموم و دفع افات

و توزیع آب نسبت به سایز موارد بیشتر است.

دوام و استحکام بالا ، نصب آسان ، ریخته گری کم ، عمر طولانی ، وزن سبک و دوام در برابر اشعه خورشید ، مقاومت در برابر خوردگی ، بهداشت و عدم سمیت و تنوع زیاد در اندازه ها فقط برخی از مزایای لوله های پلی اتیلن است که کشاورزان و افراد مسئول را ترغیب می کند از لوله های پلی اتیلن استفاده کنید.

لوله پلی اتیلن کشاورزی 50

چند نمونه از مزایای لوله پلی اتیلن سایز 50 میلیمتر

لوله پلی اتیلن کشاورزی سایز 50 در سه نوع وجود دارد: بدون لکه ، شکاف و شکاف دار با آستین.

از لوله شکاف دار جهت جمع آوری و انتقال آب استفاده می شود. از لوله شکاف دار به همراه جوراب در مواقعی استفاده می شود که از ورود خاک از طریق شکاف های لوله جلوگیری شود. جوراب یک ماده مشبک است که لوله را احاطه کرده است. از لوله بدون لکه برای انتقال آب استفاده می شود.

لوله های پلی اتیلن با چگالی بالا در دیواره جامد به طور گسترده ای برای کاربردهای کشاورزی در زمینه آبیاری ، زهکشی و تأمین آب استفاده می شود. لوله های پلی اتیلن کشاوزی سایز 50 نسبت به سایر لوله های معمولی انتخاب می شوند زیرا هنگام مقایسه مواد لوله ، هزینه نصب و عملکرد ، کم هزینه ترین گزینه هستند.

فهرست
09128334186کلیک کنید