لوله های کاروگیت امروزه نه برای کشور ایران بلکه برای کل جهان از محبوبیت خوبی برخوردار است این محبوبیت از انجایی شدت گرفت که این لوله ها در فاضلاب برای انتقال اب فاضلاب استفاده شد لوله های کاروگیت تا حدی در صنعت فاضلاب پیش رفت که برخی نام این لوله هارا لوله های فاضلابی و یا لوله های کاروگیت فاضلابی نیز گذاشتند لوله های کاروگیت از دوجداره تشکیل میشود 1 سطح خارجی لوله ها 2 سطح داخلی لوله ها . این لوله ها در فشار باری 4 بار تولید میشود و قادر است فشار خاک را تا 40 نیوتون تحمل کند از این لوله ها برای مصارف پر فشار و فشار قوی استفاده نمیشود به همین دلیل در فشار های کم کاری استافده میشوند . سطح داخلی لوله های کاروگیت به صورت صاف و صیقلی است به این دلیل که داخل لوله ها جلب یا لجن نشست نکند وسطح خارجی این لوله ها به صورت مارپیچ و است .

لوله کاروگیت 1200

لوله های کاروگیت سایز بالا کاربرد های بسیار جالبی دارد یکی از این کاربرد ها این است که از این لوله ها برای ساخت منهول ها استفاده میشود برای مثال از یک لوله کاروگیت سایز 1200 میشود یک منهول درست کرد برای مثال یک منهول 4 متری نیاز است لوله های کاروگیت به صورت شاخه های 6 متری تولید میشود پس باید 2 متر از این لوله را برید و یک سر ان را کور کرد به همین روش میتوان یک منهول طرحی کرد گاهی از این لوله ها برای استفاده در زیر جوب ها و پل ها استفاده میشود و به راحتی مورد استفاده قرار میگیرد . لوله های کاروگیت به دلیل شکل مارپیچ بودن به خوبی فشار وارد شده به خاک یا لوله را دفع میکند همچنین این لوله ها با طراحی مارپیچ بودن باعث میشود ک لوله ها در خاک لیز نخورند و به خوبی در جای خود باشند و حرکت نکنند .

لوله های کاروگیت از مواد اولیه hpde همان موادی که برای لوله های پلی اتیلن استفاده میشود تولید میشود این لوله ها برای تولید دریچه های منهول پلی اتیلن نیز استفاده میشود این مواد با توجه به وزن کمی دارد باعث میشود اجناس ساخته شده از این مواد بسیار مستحکم و مقاوم ساخته شوند .

لطفا برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت بروز با شماره های ما در تماس باشید

تلفن : 021.66144527 / 021.66145209

همراه : 0912.8334186

فهرست
09128334186کلیک کنید