لوله کاروگیت در مازندران

لوله کاروگیت یکی از کاربردی ترین لوله در مناطق شمالی کشور است و بسیار مقرون به صرفه و دارای عمر بالا و جابه جایی راحت است زیرا این لوله از موادی ساخته شده ک ب سختی مورد فرسایش و اسیب دیدیگی قرار میگیرد .امتیاز برتری که لوله کاروگیت نسبت به بقیه لوله در شمال کشور دارد این اشت ک لوله کاروگیت وزن بسیار کمی دارد و از موادی تشکیل شده ک فرسایش و خوردگی پیدا نمیکند و همچنین در شمال کشور با توجه به بارش باران شدید دیگر نمیشود از لوله های اهنی وفلزی استفاده کرد پس یکی از بهترین انتخاب ها لوله کاروگیت است.

مصارف لوله کاروگیت در مازندران

همانطور ک گفته شد ب دیلی خواس و مزیت های بالا لوله کاروگیت بهترین لوله برای مصارف کشاورزی صنعتی ساختمانی ای و فاضلاب برای شمال است که از وزن پایین عمر بالا مقرون به صرفه بودن خود بهره می برد که امکان جابه جایی اسان را به ما می دهد.

لوله کاروگیت در ابعاد مختلف از سایز110تا1200وجود دارد ک نیاز مختلف مردم و مصرف کننده را در تمامی مصلرف پوشش میدهد لوله کاروگیت در ساخت جوب و جوب های کشاورزی نیز مصرف دارد ک راحت می تواند به جای جوب های خاکی زمین های کشاورزی استفاده شود .

در شمال کشور با استفاده از لوله کاروگیت نیز می توان اب های سطحی که حاصل از باران و برف های فصول مختلف است را نیز جابه جا کرد و از سیل و اب گرفتگی معابر و ساختمان ها خیابان ها و زمین های کشاوذرزی جلوگیری کرد و در نظم و ماندگاری زمین های کشاورزی و جلوگیری از خراب شدن محصولات کمک کند .

لوله کاروگیت در صنعت ساختمان

لوله کاروگیت در صنعت ساختمان نیز موپر است زیرا می تواند فاضلاب خانگی را نیز از خود به راحتی ور لا عمر بالا و بدون مشکل و بودن این که بو نا مطبوع را از خود به بیرون دهد درون خود انتقال دهد و این یکی دیگر از مزایا و خوبی ها لوله کاروگیت نسبت به بقیه لوله ها در بازار است و درضمن بدون گرفتی فاضلاب ار از خود انتقال می دهد.

یکی دیگر از مصارف ولوله کاروگیت در ساختمان شوتینگ است ینی زباله ها ساختمان را به راحتی از بالایه ساختمان بدون اینکه اینکه به پایین مراجعه کنید به شطل زباله انتقال می یابد

و شما با استفاده از لوله کاروگیت می توانید به راحتی این کار را انجام دهد.

برای دریافت قیمت به روز و اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید و یا با لینک زیر مراجعه کنید

لوله کاروگیت

ساختار لوله کاروگیت

ساختار لوله کاروگیت بسیار به روز و کارامد برای کارهای کشاورزی فاضلابی و صنعتی است.ساختار لوله کاروگیت ب شکل فنری مانند است زیرا این لوله بتوانند در برابر فشار ها و اب های قوی مقاومت بیتشری داشته باشند زیرا بعضی از این اب ها فشار بیشتری را به لول وارد می کنند . مقدار فشاری ک به روی لوله های کاروگیت می اید بر حسب نیوتون است و در دو نوع فشار از جمله 31/5نیوتوتن و 16نیوتون است (sn8,sn4)است ک این به این معنی ایت این لوله تحمل باری معادل31/5نیوتون را بر روی خود تحمل میکند و لوله 16نیوتون نیز 16نیوتون فشار باری را بر روی خود تحمل میکند . (لازم ب ذکر است شکل فنری این لول ها ار بیرو ب رنگ مشکی است)

داخل لوله های کاروگیت از داخل به رنگ زرد است و داخل این لوله ها بسیار لیز و سر است و این ب این دلیل است که بتواند ضایعات و زباله ها را و فضلاب ساختمانی و صنعتی را به راحتی از داخل خود عبور دهد و در میانه راه چیزی مانع ان نشود لازم به ذکر است که داخل این لوله ها که به رنگ زرد است بسیار صاف و سیقلی است .

دلیل حلقوی بودن لوله کاروگیت:یکی از دلایل عمده ان این است ک این لوله بیشتر د اکثر اوقات در زیر خاک دفن ویشود و این شیار ها و حلقه با استفاده از این که خاک در لا به لایه ان ها می رود و مانند ترمز عمل می کند و مانع میشود لوله در زیر خاک حرکت کند .

برترین مزیت لوله های کاروگیت

لوله های های کاروگیت یک مزیت بسیار بزرگ نصبت به بقبه لوله و اتصالات دارد ک می توادن کار در در مصارف کشاورزی و ساختمانی و صنعتی اسان مند زیرا این لوله بدو نیاز به دستگاه و فرد ماهر در اصطلاح استادکار می توانند بهم اتصال پیدا کنند و این برترین مزیت لوله کاروگیت نسبت به بقیه لوله ها است.این لوله ها به صورت فیتینگی به روی هم اتصال می یابد و به راحتی بروی هم جای میگیرد این لوله ها با استفاده از واشر هایی اب بند میشود ک این واشر ها بر روی خود لوله وجود دارد و شما نیاز به تفلون و مواد دیگر برای ابندی کردن این لوله ها نیاز ندارد و متحمل هزینه های دیگر نمیشوید و هزینه استادکار و اجرا کار برای جوش دادن و اتصال های این لوله ها را ندارید

فهرست
09128334186کلیک کنید