کارخانه دریچه منهول

بسته شدن منافذ توسط یک پوشش مشبک است که از منافذ محافظت می کند، یک پلاگین مسطح که برای جلوگیری ازتصادفی یا سقوط از منافذ محافظت می شود. این پوشش ها به طور سنتی از فلز ساخته می شوند ، اما ممکن است از بتن پیش ساخته ، پلاستیک تقویت شده با شیشه یا سایر مواد ترکیبی ساخته شوند (مخصوصاً در مواردی که سرقت پوشش نگران کننده باشد). ، اروپا شاهد حرکت به سمت مواد پوشش منفذ کامپوزیت با وزن سبک تر است که از مزایای مقاومت در برابر لغزش بیشتر و ویژگی های عایق الکتریکی نیز برخوردار است.

منهول ها معمولاً گرد هستند ، دلیل اصلی آن این است که گرد بودن بهترین شکل برای مقاومت در برابر فشردگی زمین است. این منهول ها گرد هستند زیرا ساخت آنها از اشکال مربع یا مستطیل راحت تر است ، حرکت آنها با غلتک راحت تر است و نمی توانند به دهانه سقوط کنند. اما در اروپا تقریباً همیشه به شکل مربع یا مستطیل نیستند. چاله ها را می توان به شکل مثلثی (مثلاً در کمبریج ، انگلستان و روستاهای اطراف) یافت.

پوشش منهول smc یک ترکیب قالب گیری خشک برای تولید محصولات frp پلی استر غیراشباع است. این دریچه ها بر اساس رزین پلی استر غیر اشباع نوع بنزن به عنوان ماده اولیه اصلی ، افزودن مواد تقویت کننده و مواد کمکی است و از طریق فرمول علمی و فرآیند جدید این محصول را تولید کرده و در دسترس عموم قرار داده، مواد کامپوزیتی فوق العاده با مقاومت بالا smc بدست می آید ، با استفاده از مقیاس بزرگ پرس تحت درجه حرارت بالا و فشار بالا تولید شده ، قالب گیری یک بار توسط مقامات ملی آزمایش شده ، شاخص های مختلف عملکردی در کشورهای مختلف از قبیل استاندارد چینی cjt3012-93 ، استاندارد اروپایی en124، استاندارد آمریکایی h20 ، استاندارد استرالیاییas3996 و به همان استاندارد های چدن رسیده است و از آنها فراتر رفته است.

فناوری دریچه منهول کامپوزیت ابیاران صنعت در سطح بین المللی پیشرو است و محصولات خلا بین المللی را پر می کنند و کیفیت آن از محصولات مشابه خارجی فراتراست . این دریچه ها دارای مقاومت بالا ، عمر مفید 60 سال و مقومت در برابر مرور زمان بالا ، مقاومت در برابر درجه حرارت بالا و خواص ضد الکتریسیته ساکن است.

دریچه منهول کامپوزیت فاقد ارزش بازیافت است و احتمال سرقت را در مقایسه با دریچه ها چدن بسیار کاهش می دهد. وزن محصول بسیار سبکتر از چدن است که در طی مراحل نصب آسیب ستون فقرات و انگشتان انسان را بسیار کاهش می دهد ، در حالی که سطوح ان طراحی ضد لغزش خوبی دارد.

دریچه منهول ابیاران صنعت بهترین انتخاب شما است. ما از این دریچه ها برای جایگزینی دریچه چدنی در شهر و بزرگراه استفاده می کنیم. ما آزمایش حرفه ای را از طریقازمایشگاه های معتبر تا 40 تن EN124 گذرانده ایم. ما می توانیم گزارش های آزمون شخص ثالث را با توجه به نیاز شما ارائه دهیم.

ابیاران صنعت20 سال تجربه در زمینه توسعه و طراحی زهکشی شهری دارد. مشتریانی نیاز به راهنمایی در مورد این نوع دریچه ها دارند ، ما می توانیم معقول ترین محصولات را بر اساس داده های نظری و تجربی تولید کنیم تا از مزایای مشتری و رقابت در بازاربرای مشتری اطمینان حاصل کنیم.

ابیاران صنعت در حال حاضر صدها نوع دریچه منهول و گریتینگ برای استفاده در شهرداری ها ، پل ها ، حرارت ، تأمین آب ، تخلیه فاضلاب و سایر زمینه ها را داراست. می تواند برای مشتریان سفارشی و تولید شودو یا می تواند برای کاهش هزینه مشتریان در نوع ساخت این نوع دریچه ها تغییر ایجاد کند.

پلیمر یا (کوپلیمری) در تمام پوشش های Fibrelite که از نظر شیمیایی بی اثر و بی ارزش هستند تولید شده و ارزش فروش مجدد آنها برای بازار صفر است ، زمان برگشت سریع را به شما ارائه می دهد. به مدت 3 سال تضمین شده و ساختار ان یکپارچه است که در هنگام استفاده ترک نخواهند خورد یا از بین می روند.

فواید:
– بارگیری از 15 تا 40 تن
– تحت تأثیر گازهای زیرزمینی و بیشتر مواد شیمیایی نیست
– خوردگی ، ترک خوردگی و خرد شدن نخواهد داشت
– روکش های منفذ آب بندی شده از نظر آب و بو محافظت شده اند
– عایق عالی در برابر گرما
– نصب آسان و ایمن برای دست(به دلیل وزن کم)
– جا به حایی اسان که به اسیب دیدگی کمتر کمک می کند
– خطر سرقت را از بین می برد زیرا هیچ ارزش فروش مجدد ندارد
– AASHTO H20 & H25 تست شده است
– طیف گسترده ای از اندازه ها ، رنگ ها و شکل ها
– 3 سال از تاریخ نصب در برابر خرابی ضمانت شده است
– ساختار یکپارچه فوق العاده قوی است که از بین نمی رود
– آج ها دارای ماده ضد لغزش تخصصی معادل سطح جاده مدرن درجه یک هستند
– ایده آل برای دسترسی به فاضلاب ، مجاری برق و لوله کشی زیرزمینی یا تجهیزات
– طیف وسیعی از رنگ های پایدار UV که پوسته پوسته یا ترک نمی شوند
– مارک ان طبق سفارش مشتری قابل تغییر است

شماره های تماس با شرکت ابیاران صنعتشماره های همراه و پشتیبانی
021.66144527 / 021.661452090912.8334186 / 09127066166
برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت دریچه ها لطفا با شمار های ما در تماس باشید
دریچه منهول کوپلیمریدریچه منهول بتنیدریچه منهول نانوکامپوزیتدریچه منهول چدنیدریچه منهول پلی اتیلن
22cm22cm22cm22cm22cm
32.5cm32.5cm32.5cm34cm32.5cm
60cm60cm60cm50cm60cm
80cm65cm65cm60cm80cm
80cm80cm80cm
  • مشکلات ناشی از نصب نادرست شامل این ضمانت نمی شود.
  • شرکت ابیاران صنت تولید کننده دریچه منهول در نظر دارد ک این محصولات را با بالاترین کیفیت در اختیار شما مشتریان گرامی قرار دهد و اطمینان و رضایت شما مشتریان در باره محصولات خود جلب کند پس برای خرید از محصولات شک نکنید و این محصولات را بالاترین کیفیت و پایین ترین قیمت تهیه کنید و مورد استفاده در محل مورد نظر خود قرار دهید.
  • در نظر داشته باشید ما توانایی ارسال این دریچه ها را به تمام نقاط کشور داریم.

روش استفاده از دریچه های منهول

دریچه های منهول همراه با یک طوقه تولید و به بازار داده میشود کاربرد این طوقه ها این است که دریچه ها به درون انها افتاده و تکون نخورند طوقه ها از سایز خود درب ها بزرگ هستند ولی بر روی وردی درب ها تاثیر نمیگذارند طوقه های دریچه های منهول برای اجرا باید به زیر خاک رفته و دفن شوند زیرا اگر این طوقه ها به زیر خاک نروند دریچه ها از سطح زمین فاصله میگیرند و باعث ناراحتی در سطح زمین میشوند و ممکن است وسایل نقلیه در هنگام عبور از این دریچه ها اسیب ببینند بعد از خاک کردن طوقه ها باید دریچه هارا به داخل انها بیاندازید توجه داشته باشید در هنگام انداختن دریجه ها به دریچه ها ضربه و اسیب نزنید بعد از گذاشتن دریچه باید پیچ های دریچه ها را با استفاده از اچاره الن مخصوص سفت کنید تا دریچه ها بعد از اجرا به راحتی از جای خود بلند نشود اگر در هنگام گذاشتن درب دریچه ها به مشکل بر خورید تنهایی اقدام به گذاشتن درب ها نکنید این کار باعث اسیب رساندن به جان خودتان و دریچه میشود . دریچه های منهول کوپلیمری معمولا به رنگ طوسی و یا مشکی تولید میشود اما در درخواست ها تعداد بالا امکان تغییر رنگ دریچه ها موجود است .

ویژگی های دریچه های منهول

برخی از دریچه ها امکان ثبت نام تجاری و برند را برای خریداران فراهم میسازد..دریچه های منهول اگر در جای مناسب و به طور مناسب استفاده شود عمری تا حدود 50 سال دارد. دریچه ها از انسان و وسایل نقلیه در هنگام عبور از خیابان ها محافظت میکند تا در چاه ها یا منهول ها سقوط نکنند . دریچه های منهول باعث میشود که کارکنان اب و فاضلاب و یا مخابرات به راحتی به داخل منهول یا چاه های زیر زمینی رفته و به راحتی از ان خارج شوند.

فهرست
09128334186کلیک کنید